Sanayi Mahallesi 148. Cadde No: 26, Merkez / Isparta
0246 237 02 44
info@itechrobotics.com

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

İtech Robotik Otomasyon Yenilenebilir Enerji Eğitim Medikal Taahhüt Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. kuruluşu Teknogirişim Sermaye Desteği kapsamında 2015 yılında kurulmuş bir AR-GE şirkedir. Ulusal ve uluslararası arenada müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik ürün, tasarım ve verimli ve hızlı çözümler geliştirmek şirketimizin temel vizyonudur. Topluma fayda sağlayan yenilikçi robotik faaliyetler ve ürünler geliştirip hizmete sunmak temel misyonumuzdur.
Ana çalışma alanı otomatik yönlendirmeli araç sistemi olmakla birlikte bir yılı aşkın süredir yapılmakta olan Ar-Ge çalışmalarımız ile robotik yazılım ve kalibrasyonları, mekanik ve elektronik sistemleri hakkında çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmalar ile kuruluşumuz dokümantasyon alt yapısı oluşturmaya başlamış ve bu alt yapı başladığımız her yeni proje ile zenginleştirmeye devam etmektedir.

İtech Robotik Otomasyon şirketi olarak Ar-Ge/Tasarım stratejilerimiz; Çevreye uyumlu kullanıcı dostu eğitim materyal ve robotik sistemler geliştirmek. Yatırım ve işletme maliyetini en aza indiren otomasyon sistemlerinin geliştirilmesi. İş güvenliği ve enerji verimliliği konularında çözümler üretmek. Ülkemizin dışa bağımlılığını kaldırarak yerli ve milli çözümler üretmek. Robotik sistemler, donanım yazılım ürünleri haberleşme gibi alanlarda Endüstri 4.0’a uygun ileri teknoloji uygulamaları geliştirmek.
Orta vadede bölgesel teknolojik gelişim için bir nüve olacak şirketimiz ve Ar-Ge Merkezimiz inovatif uygulamaları ile yeni teknolojiler kurgulayarak bölgemize istihdam ve yüksek katma değerli ürünler üretme yönünde hareket edecektir.